Menu

REGULAMIN

Regulamin

1. Pracowania FolkSmolk jest pracownią pedagogiczno – wzrokową, wykonującą indywidualne pomoce edukacyjne – wzrokowe oraz zabawki terapeutyczne – wzrokowe. Wszystkie pomoce i zabawki są realizacją programu pedagogiczno – wzrokowego: „Mamo, Tato – Pokaż Mi!”.

2. Pracownia FolkSmolk wykonuje wyroby ręczne – rękodzielnicze. Można je zakupić poprzez złożenie zamówienia bezpośrednio w pracowni. Należy napisać na e-mail: folksmolk@gmail.com. W mailu należy podać dokładną nazwę wybranego produktu oraz opisać sytuację wzrokową dziecka lub dzieci. Zależy nam na podaniu medycznej przyczyny problemów wzrokowych oraz wieku dziecka.

3. Czas realizacji jest różny. W zależności od wyrobu oraz od pory roku szkolnego, czas wykonania i wysyłki produktu waha się od 5 dni  roboczych do 1,5 miesiąca. W czasie największej ilości zamówień szkolnych czas oczekiwania jest dłuższy. Realizacja rozpoczyna się od momentu zaksięgowania  odpłatności na koncie pracowni.

4. Płatność. Płatności można dokonać poprzez przelew tradycyjny lub poprzez BLIK. Realizacja zamówienia od osób prywatnych rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu na koncie pracowni. Na zmówienia szkolne, przedszkolne oraz dla hurtowni wystawiane są rachunki proforma. 

5. Rachunki dla osób prywatnych. Pracownia wystawia rachunki uproszczone bezvatowskie. Podczas składania zamówienia należy podać dane do rachunku. Wystawiane są rachunki imienne, bezimienne, do rozliczenia w fundacji z 1,5%. Wystawiane są rachunki elektroniczne tuż po zaksięgowaniu płatności na koncie pracowni.

6. Rachunki dla placówek szkolnych, przedszkolnych oraz hurtowni. Wystawiane są rachunki uproszczone bezvatowskie na placówki edukacyjne oraz na hurtownie. Pracownia preferuje rachunki proforma z płatnością z góry. Istnieje jednak również możliwość płatności po wykonaniu zamówienia, jeśli złożone jest oficjalne zamówienie szkolne, przedszkolne lub firmowe. Zamówienie mailowe jest równoznaczne z zawarciem umowy wykonania zamówienia oraz dokonania za nie płatności. Maksymalny czas płatności przy placówkach budżetowych, to 14 dni. Inne terminy, to 3 dni lub 7 dni.

5. W przypadku podejrzenia oszustwa lub nieuczciwości ze strony klienta Pracownia ma prawo odmówić sprzedaży produktu.

6. Reklamacja. Reklamacji podlegają produkty, które uległy uszkodzeniu z winy pracowni (rozerwanie szycia, odprysk farby, starcie malarstwa itp.). W takim wypadku pracownia może naprawić usterkę. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania produktu, uszkodzenia mechaniczne i brak dbałości o przedmiot.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *